Realizatorzy

Największym bogactwem JARO FILM są jego profesjonalni, doświadczeni, pełni pasji i całkowicie oddani swej pracy realizatorzy.

JARO FILM
Jarosław Bucki

Jarosław Bucki

Właściciel firmy, organizator produkcji, realizator, operator kamery. Dyplomowany filmowiec o dużym doświadczeniu zawodowym nabytym w długoletniej pracy w wytwórniach fabularnych filmów kinowych i telewizyjnych (patrz www.filmpolski.pl), w ogólnopolskiej telewizji oraz w telewizjach regionalnych i miejskich. Jest laureatem branżowych nagród i wyróżnień.


Aleksandra Harz

Aleksandra Harz

Dziennikarka i realizatorka telewizyjna. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Dokładna i rzetelna. Wydawca Wiadomości Raciborskich, autorka scenariuszy reportaży i materiałów promocyjnych. Pierwsze kroki stawiała w dziennikarstwie prasowym. Z telewizją związana od 2015 roku. Lubi tematy społeczne i potrafi zdobywać zaufanie rozmówcy. W swojej pracy najbardziej ceni zmienność oraz możliwość zgłębiania wiedzy w dotąd nieodkrytych dziedzinach.


Adrian Szczypiński

Adrian Szczypiński

Montażysta, operator kamery, człowiek od efektów specjalnych i postprodukcji. Z powodzeniem łączy rzemieślniczą pracę z twórczym zaangażowaniem. Działa intuicyjnie, próbuje nowych rozwiązań. Z Jaro Film związany od 1997 roku. Filmy to jego pasja. Realizuje również własne autorskie projekty.


Marcin Siwek

Marcin Siwek

Operator kamery, autor zdjęć filmowych i telewizyjnych. Hołdując zasadzie, że każdy scenariusz wymaga odrębnego stylu zdjęć, podporządkowuje dobór narzędzi i stylistykę filmowania wymogom tematu. Potrafi pogodzić własną koncepcję z założeniami artystycznymi producenta/realizatora. W zespole Jaro Film od 2007 roku.


Jerzy Kunc

Jerzy Kunc

Operator kamery, montażysta, fotografik. Absolwent łódzkiej filmówki i polonistyki. Pracuje z pasją. Jego profesjonalizm umożliwia mu osiąganie szczególnie ciekawych i niestandardowych efektów artystycznych. Prowadzi własne studio filmowe. Jest członkiem Zarządu Międzynarodowego Stowarzyszenia Polskich Dziennikarzy, Pisarzy i Artystów z siedzibą w Szwecji. Z Jaro Film związany od 2008 roku.


Zuzanna Szreder

Zuzanna Szreder

Dziennikarka. Odważna, ambitna, otwarta. Sfery szczególnie jej bliskie to sprawy społeczne i kulturalne. Praca w branży filmowej i telewizyjnej to dla niej stosunkowo nowe doświadczenie. Od 13 lat zajmuje się zawodowo muzyką. Jest wokalistką, kompozytorką, autorką tekstów. W pracy posiada niezwykłą łatwość i umiejętność nawiązywania pozytywnych kontaktów.


Joanna Jędraszczyk-Kałwak

Joanna Jędraszczyk-Kałwak

Z dziennikarstwem związana niemal od zawsze. Pierwsze doświadczenia zdobywała jeszcze w czasach licealnych - najpierw w gliwickim Radiu CCM a następnie Radiu PLUS. Po przeprowadzce do Raciborza zajęła się redagowaniem studenckiego dodatku do uczelnianego periodyku. Z Raciborską Telewizją Kablową związana od 2015 roku. Mimo to, wciąż ciekawa nowo poznawanych miejsc, a przede wszystkim ludzi.


Robert Bartosik

Robert Bartosik

Operator kamery. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w prywatnym studiu filmowym i telewizji ogólnopolskiej. Stara się wydobywać z filmowanych obiektów walory, które nie są dostrzegalne na pierwszy rzut oka. Filmowiec z zamiłowania. Z wykształcenia artysta. Absolwent kierunku edukacja artystyczna w zakresie Sztuk Plastycznych. Z Jaro Film współpracuje od 2011 roku.


Jarosław Dąbkowski

Jarosław Dąbkowski

Montażysta. Jeden z najstarszych stażem współpracowników JARO FILM. Dokładny, skrupulatny, konsekwentny i odpowiedzialny. Zajmuje się głównie montażem newsów ale też innych dłuższych filmowych form. Bardzo dobra znajomość współczesnej technologii montażu w aspekcie technicznym pozwala mu na uzyskiwanie wielu ciekawych rozwiązań realizacyjnych.