Realizatorzy

Największym bogactwem JARO FILM są jego profesjonalni, doświadczeni, pełni pasji i całkowicie oddani swej pracy realizatorzy.

JARO FILM
Jarosław Bucki

Jarosław Bucki

Właściciel firmy, organizator produkcji, realizator, operator kamery. Dyplomowany filmowiec o dużym doświadczeniu zawodowym nabytym w długoletniej pracy w wytwórniach fabularnych filmów kinowych i telewizyjnych (patrz www.filmpolski.pl), w ogólnopolskiej telewizji oraz w telewizjach regionalnych i miejskich. Jest laureatem branżowych nagród i wyróżnień.


Joanna Jędraszczyk-Kałwak

Joanna Jędraszczyk-Kałwak

Z dziennikarstwem związana niemal od zawsze. Pierwsze doświadczenia zdobywała jeszcze w czasach licealnych - najpierw w gliwickim Radiu CCM a następnie Radiu PLUS. Po przeprowadzce do Raciborza zajęła się redagowaniem studenckiego dodatku do uczelnianego periodyku. Z Raciborską Telewizją Kablową związana od 2015 roku. Mimo to, wciąż ciekawa nowo poznawanych miejsc, a przede wszystkim ludzi.


Beata Badura

Beata Badura

Redaktor Wiadomości Raciborskich. Doświadczenie dziennikarskie nabyte w radiu, prasie i telewizji regionalnej. Nieustannie chce poznawać świat i nawiązywać nowe znajomości. W zespole Raciborskiej Telewizji Kablowej od lipca 2022 roku.


Adrian Szczypiński

Adrian Szczypiński

Montażysta, operator kamery, człowiek od efektów specjalnych i postprodukcji. Z powodzeniem łączy rzemieślniczą pracę z twórczym zaangażowaniem. Działa intuicyjnie, próbuje nowych rozwiązań. Z Jaro Film związany od 1997 roku. Filmy to jego pasja. Realizuje również własne autorskie projekty.


Marcin Siwek

Marcin Siwek

Operator kamery, autor zdjęć filmowych i telewizyjnych. Hołdując zasadzie, że każdy scenariusz wymaga odrębnego stylu zdjęć, podporządkowuje dobór narzędzi i stylistykę filmowania wymogom tematu. Potrafi pogodzić własną koncepcję z założeniami artystycznymi producenta/realizatora. W zespole Jaro Film od 2007 roku.


Maciej Kozina

Maciej Kozina

Maciej Kozina to dziennikarz, fotoreporter, operator kamery i montażysta z wieloletnim doświadczeniem. Swoje doświadczenie zdobywał w wydawnictwie Nowiny sp. z o.o. w Raciborzu, a obecnie jest częścią ekipy Raciborskiej Telewizji Kablowej jako operator i montażysta.


Daniel Chyrchel

Daniel Chyrchel

Montażysta Wiadomości Raciborskich. Ukończył raciborską PWSZ na kierunku Edukacja Artystyczna, z zamiłowania fotograf i zapaleniec kolarstwa górskiego. Członek Studenckiego Naukowego Koła Fotografii Artystycznej FOTON jak również uczestnik wielu wystaw. W profesjonalnym montażu filmów stawia pierwsze kroki, lecz szybko się uczy i zbiera doświadczenie. W zespole RTK od 2020 roku.